Jerzy Łabiński

V Dan

Prezes i główny instruktor KSW „Shodan”. Treningi Karate Shotokan rozpoczął w styczniu 2000 r. W 2013 r. rozpoczął treningi Karate Goju-Ryu. Obecnie posiada stopień 5 DAN w Karate Shotokan i 1 DAN w Karate Goju-Ryu. Posiada uprawnienia instruktora w Karate Shotokan, Goju-Ryu. Jest instruktorem samoobrony. Ukończył kurs instruktora Pilates. W 2010 r. ukończył kurs trenera personalnego. Uważa, że trening sztuk walki powinien być, jak najbardziej kompleksowy. W prowadzonych przez siebie treningach wykorzystuje wiedzę z zakresu biomechaniki ruchu i anatomii. Wychodząc z założenia, że trening karate, to nie tylko uderzenia i kopnięcia zgłębia wiedzę z zakresu akupresury.

Sztuki walki w swojej wszechstronności i korzystnym wpływie na organizm człowieka powinny być dostępne dla wszystkich, dlatego w 2012 r. zapoczątkował zajęcia ogólnorozwojowe z elementami treningu sztuk walki dla osób z różnego rodzaju niepełnosprawnościami. Obecnie w klubie trenuje kilka osób niepełnosprawnych, a instruktorzy współpracują z kilkoma organizacjami sprawującymi opiekę nad osobami z niepełnosprawnością.

Anna Piotrowska

I Dan

Karate trenuje od marca 2015 roku. Zaczynała od Karate Shotokan następnie zaczęła trenować Karate Goju-Ryu i w listopadzie 2020 r. zdała egzamin na czarny pas. Ukończyła studia podyplomowe na kierunku Przygotowanie pedagogiczne dla nauczycieli w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych. Przeszła kurs udzielania I pomocy przedmedycznej. W 2020 r. ukończyła Kurs instruktora Karate Goju-Ryu. Uwielbia czytać i zdobywać wiedzę w różnych dziedzinach. Oprócz pracy zawodowej i pracy w klubie udziela się charytatywnie. Można na niej polegać. Interesuje się kulturą Dalekiego Wschodu.

Obecnie prowadzi zajęcia z dziećmi z niepełnosprawnością w Legnickim Stowarzyszeniu Rodzin i Przyjaciół dzieci z Zespołem Downa „Otwórz Serce” , w Wiejskim Ośrodku Kultury w Spalonej i Szkole Podstawowej w Kunicach. W KSW „Shodan” jest odpowiedzialna za organizację zbiórek charytatywnych, m.in. dla dzieci z Domu Dziecka w Golance Dolnej i zwierząt z legnickiego schroniska.